Bramy garażowe firmy Hörmann

Spółka Hörmann od lat zajmuje się dziedziną budowlaną i jest największym przemysłowcem bram, drzwi wejściowych, ościeżnic oraz napędów. Firma Hörmann jest marką rodzinną działającą na obszarze dziesięcioleci. Tworzy warunek najdoskonalszych rozwiązań i najlepszej gatunkowości produktów.

Spółka Hörmann jest prowadzona już przez trzecie a także czwartą generację wnuków oraz prawnuków twórcy firmy, Augusta Hörmann.

Wspólnikami ponoszącymi prywatną odpowiedzialność są Thomas J. Hörmann, Martin J. Hörmann i Christophe Hörmann. Grupa Hörmann Polska sp. z o.o. jest od 1992 roku. Naczelna siedziba marki usytuowana jest w Komornikach pod Poznaniem. We wspomnianym obszarze poza biurami siedziby, ulokowane są również magazyny o powierzchni 5 tysięcy metrów kwadratowych.

Ponadto, spółka ma cztery agentury w Poznaniu, Warszawie, Sosnowcu i Gdańsku. W sumie firma zatrudnia w nich ponad stu wysoce doświadczonych pracowników. Hörmann Polska sp. z o.o posiada sporą sieć wspólników handlowych w zasięgu całego kraju. Zapewnia ona szybki i kompetentny serwis jak też gwarantuje dogodną, specjalistyczną obsługę konsumenta.